Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Josera - karma dla kota i psa

W naszym sklepie internetowym spółka ZOO znajdziesz suchą karmę dla psa Josera. Produkowana jest ona z wysokiej jakości składników, których proporcje są dokładnie dopasowane do potrzeb dorosłych psów gatunków małych i dużych.

Ilość produktów: 36

Karma dla psa Josera – podstawa jadłospisu Twojego pupila

Dostępne są także karmy dla psów młodych, których skład jest wzbogacony o składniki, których szczeniaki potrzebują najbardziej. Jeśli Twój pupil jest wyjątkowo ruchliwy, wybierz dla niego karmę dla psów aktywnych. Jej skład dostarczy mu energii, a także ochroni serce oraz układ kostny i stawy przed schorzeniami.

Dlaczego warto wybrać karmę Josera dla kota?

Ponad 30-letnie doświadczenie firmy sprawia, że karma Josera dla kota cieszy się uznaniem u wielu właścicieli czworonogów. Producent dba o jakość swoich produktów na każdym etapie produkcji, dzięki czemu oferuje karmę spełniającą wszelkie normy bezpieczeństwa i pokrywającą potrzeby czworonogów.

W ofercie producenta znajdziesz zarówno suchą, jak i mokrą karmę dla kota. Skład obu pokarmów jest szczególnie dopracowany pod kątem potrzeb dorosłych kotów. Opiera się przede wszystkim na składnikach mięsnych. Możesz znaleźć karmy dla kotów z wrażliwym układem pokarmowym, produkty oparte na mięsie ryb i z dodatkiem olejów rybnych, a także karmę dla kotów wybrednych opartą na mięsie z kaczki i ziemniakach. W produktach dla kotów od firmy Joser znajdują się także dietetyczne włókna, które zapobiegają powstawaniu kul włosowych, dlatego szczególnie polecana jest dla kotów z długimi włosami.

pixel