Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla psa junior - dla młodych psów

MarkaMarka
CenaCena
-
OpakowanieOpakowanie
SmakSmak
Ilość produktów: 95

Karma dla młodych psów

Prawidłowe odżywianie to podstawa zdrowego rozwoju każdego zwierzaka, zwłaszcza gdy mówimy o szczeniakach. Szczególnie istotne jest, by dostarczać im pełnowartościowych składników odżywczych oraz unikać potencjalnych alergenów. Sprawdź też, czy karma jest wysokoenergetyczna.

Różnorodność oferty

Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb wszystkich młodych psów, niezależnie od rasy, wieku czy rozmiaru. W naszej ofercie można znaleźć zarówno suszoną, suchą, jak i mokrą karmę dla juniora. Dzięki temu każdy opiekun czworonoga znajdzie odpowiedni produkt, spełniający wszystkie wymagania.

Co wyróżnia karmę dla młodych psów?

Karmy junior dla psa to nie tylko zbilansowany skład i starannie dobrane proporcje składników, ale też źródło cennych witamin. Dzięki temu młody organizm otrzymuje wszystko to, co umożliwi mu prawidłowy rozwój. Karmy dla młodych psów są bogate w białko, łatwo przyswajalne węglowodany oraz tłuszcze, niezbędne dla prawidłowego wzrostu i dojrzewania szczeniąt.

Mokra karma dla psów juniorów

W naszej ofercie najbardziej popularna jest karma mokra junior. To idealne rozwiązanie jeśli weźmiemy pod uwagę dużo mniejszy stopień przetworzenia składników jak w przypadku karmy suchej. Zawiera w swoim składzie również więcej wody, niż karma sucha przez co pomaga dbać o odpowiedni poziom nawodnienia pupila. Karma suszona dla juniora wyróżnia się doskonałym smakiem i jest bogata w cenne składniki odżywcze. Skład karmy pokrywa dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, w tym witaminy i minerały uwzględniając fazę wzrostu i rozwoju młodych psów. Jej mniej inwazyjna metoda suszenia w niskiej temperaturze zachowuje wysoką wartość odżywczą i biologiczną wszystkich świeżych surowców wykorzystanych w jej produkcji.

Sucha karma dla psa junior

Jednym z najczęstszych wyborów jest sucha karma dla młodych psów. Cechuje się ona wysoką zawartością białka, które jest niezbędne dla prawidłowego wzrostu młodych zwierząt. Dodatkowo taka karma jest bardzo wygodna w podawaniu i przechowywaniu.

Specjalnie dla dużych ras

Odpowiednie odżywianie juniorów dużych ras od samego początku ma kluczowe znaczenie dla ich późniejszego rozwoju. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do oferty karmę dla młodych psów dużych ras, która uwzględnia ich specyficzne potrzeby. Nasza karma dla psa junior dla dużych ras zapewnia właściwe proporcje składników odżywczych, by zapewnić mu dobre samopoczucie i zdrowy rozwój.

Odpowiednia dieta w pierwszych miesiącach to inwestycja w zdrowie przez całe życie

Niezależnie od tego, czy poszukujesz karmy mokrej, suszonej, suchej czy specjalistycznej dla młodego psa, najważniejsza jest analiza składu produktu. Pamiętaj, że odpowiednie odżywianie to inwestycja w zdrowie Twojego współtowarzysza, która z pewnością przyniesie wymierne efekty w przyszłości.

pixel