Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piper - karma dla kota i psa

Z wielu powodów hodowcy uważają, że karma dla psa Piper Animal jest dobrym wyborem. Znana w branży żywienia zwierząt firma, świetny skład i doskonały smak to najczęstsze argumenty przemawiające za kupnem tej właśnie karmy.

Ilość produktów: 172

Karma dla psa Piper Animals – prawidłowe żywienie na każdym etapie rozwoju

Znajdziesz u nas karę dla psa zarówno suchą, jak i mokrą pakowaną w saszetki czy puszki. Dzięki różnej objętości z łatwością dobierzesz odpowiedni produkt do wielkości i potrzeb czworonoga. Na uwagę zasługuje także skład karm marki Piper. Są to pełnowartościowe karmy dostarczające zwierzęciu wszystkich potrzebnych składników w odpowiednich proporcjach. Ponadto pokarm od tego producenta zawiera także składniki funkcjonalne poprawiające pracę organizmu Twojego pupila i utrzymujące go w doskonałej kondycji.

Piper – karma dla kota każdego gatunku

W naszym sklepie Spółka ZOO dostępna jest szeroka oferta produktów marki Piper. Karma dla kota sprzedawana jest w pojedynczych sztukach lub wygodnych zestawach, dzięki którym pokryjesz zapotrzebowanie na posiłki swojego pupila na wiele dni.

Skład karm dla kotów od marki Piper opiera się na wyselekcjonowanych gatunkach mięs pochodzących z drobiu, ryb, wołowiny czy jagnięciny. W ofercie producenta znajdziesz pokarm dla dorosłych kotów, ale także specjalistyczne produkty dla kotów po sterylizacji. Składniki zawarte w pokarmie regulują procesy metaboliczne i niwelują ryzyko otyłości, a także chronią przed niedoborami składników pokarmowych. Produkty marki Piper wyróżniają także doskonałe kompozycje smakowe.

pixel