Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Smakołyki dla koni i przysmaki

Dietę swojego pupila warto uzupełnić o przysmaki dla koni. Koniecznie jednak sięgaj po naturalne produkty pozbawione sztucznych konserwantów i barwników, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że są w pełni bezpieczne dla organizmu zwierzęcia.

W tej kategorii znajdziesz przysmaki dla konia od znanej i ugruntowanej na rynku firmy Over Horse. Dostępne są w najróżniejszych smakach np. jabłkowym, bananowym, dyni czy owoców leśnych. Są w pełni naturalne, pakowane w wygodnych saszetkach. Same smakołyki dla konia są niewielkie i nie kruszą się w kieszeni, więc możesz zabrać je na każdą przejażdżkę. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz lizawki dla koni z soli himalajskiej, które dostarczają koniu cennych minerałów oraz witamin.

Ilość produktów: 16

Sięgnij po zdrowe i naturalne przysmaki dla konia

W naszym sklepie znajdziesz przysmaki w opakowaniach o masie jednego kilograma lub pięciuset gramów. Dzięki temu możesz dobrać ilość przysmaków do swoich potrzeb i podawać pupilowi zawsze świeże i pyszne smakołyki.

Przekąski dla koni – urozmaicenie diety i źródło cennych witamin

Dieta koni oparta na paszy i sianie może nie pokrywać zapotrzebowania zwierzęcia na wszystkie witaminy i składniki mineralne. Z tego powodu warto włączyć do diety suplementy dla koni i przekąski dla koni, których skład opiera się na naturalnych warzywach i owocach. Składniki te są doskonałym źródłem cennych witamin, których może brakować w diecie wierzchowca.

Smakołyki dla koni są atrakcyjne pod względem smaku i zapachu, co sprawia, że konie bardzo chętnie je zjadają. W naszym sklepie znajdziesz bardzo szeroką ofertę przekąsek o najróżniejszych smakach. Możesz wypróbować kilka i zobaczyć, który najbardziej przypadł do gustu Twojemu pupilowi.

Kiedy warto podawać przekąski dla koni?

Słodkie przekąski dla koni są bardzo dla nich atrakcyjne pod względem smaku i zapachu. Dostarczają jednak wiele cukru, co może doprowadzić w nadmiarze do otyłości. Warto mieć to na uwadze, ustalając bezpieczną dawkę przekąsek.

Zbyt częste nagradzanie konia przysmakami może doprowadzić do tego, że zwierzę będzie się często i uporczywie o nie upominać, co może rodzić problemy z zachowaniem. To kolejny ważny aspekt, o którym powinien pamiętać każdy hodowca.

Smakołyki dla konia są doskonałą nagrodą za ciężki trening, pracę czy przebyty dystans. Warto je zabierać ze sobą w długie trasy, na zawody czy wystawy. Ze wszystkim jednak także z przysmakami należy zachować umiar i w odpowiedniej ilości włączyć je do diety konia. Sięgaj zawsze po naturalne przysmaki dla koni, które znajdziesz w naszym sklepie.

pixel