Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Konie

Niezależnie od tego, czy masz pod opieką jednego konia czy całe stado, w naszym sklepie znajdziesz wszystko dla koni, co pozwoli Ci zachować zwierzęta w doskonałej kondycji i zdrowiu. Konie są zwierzętami wykorzystywanymi podczas transportu, prac rolnych, ale także sportu. Jedynie dobrze zadbany koń pozwoli jeźdźcowi osiągnąć doskonałe wyniki czy rolnikowi uporać się z niektórymi pracami wokół gospodarstwa.

Ilość produktów: 96

Produkty dla koni, które powinien mieć każdy hodowca

W naszym sklepie znajdziesz smakołyki dla konia w najróżniejszych smakach. Przydadzą się nie tylko podczas hodowli zwierząt, ale stanowią doskonałą nagrodę za wykonany trening, przebytą drogę. Możesz wykorzystać je podczas oswajania nowych koni w stadninie. Wszystkie produkty pochodzą od uznanych producentów żywności dla koni, są w pełni naturalne i pozbawione sztucznych dodatków, a przede wszystkim są atrakcyjne pod względem zapachu i smaku dla koni. Postaw na wysokiej jakości produkty dla koni dostępne w naszym sklepie.

Zadbaj o wygląd swojego konia nie tylko podczas uroczystości

Konie wykorzystywane do przewozu turystów, biorące udział w uroczystościach państwowych czy konkursach powinny zachwycać swoim wyglądem. Aby uzyskać najlepsze efekty – warto sięgnąć po odpowiednie artykuły dla konia. W tej kategorii znajdziesz akcesoria pielęgnacyjne w postaci szamponów czy mgiełek. Dostępne są szampony regeneracyjne po treningu, które świetnie schładzają i wspomagają regenerację mięśni oraz ścięgien. Warto także wybrać odpowiednie preparaty do pielęgnacji kopyt.

W naszym sklepie znajdziesz także preparaty do ochrony akcesoriów skórzanych np. siodeł, ogłowi czy nauszników.

Wszystko dla koni, aby były zdrowie i silne

Warto wzbogacić dietę koni o suplementy, które pozwalają uzupełniać niedobory niektórych składników odżywczych czy zadziałać prewencyjnie na często występujące choroby koni. Należą do nich witaminy dla koni w postaci suplementów w płynie czy paście. Świetnym wyborem jest np. preparat zawierający nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3, 6 i 9, który działa kompleksowo na organizm konia, wspierając jego zdrowie, kondycję i możliwości rozrodcze.

W naszym sklepie znajdziesz także wszystko dla koni, aby czuły się dobrze podczas transportu czy innych stresogennych sytuacji. Produkty dla koni w postaci suplementów zawierających witaminy B, L-tryptofan i magnez skutecznie uspokajają konie, ale ich nie otumaniają i nie wpływają na motorykę. Mogą być zatem stosowane także przed zawodami czy występami, które są stresujące do zwierzęcia.

pixel