Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karma dla kota seniora

W wieku podeszłym najlepsza dla Twojego pupila będzie karma dla starszego kota. Cechuje się świetnie zbilansowanym składem, który odpowiada na potrzeby kotów po 7. roku życia. Ponadto zawiera składniki chroniące je przed schorzeniami typowymi dla tego wieku.

Ilość produktów: 3

W tej kategorii znajdziesz karmy od wielu znanych producentów specjalizujących się w żywieniu kotów. Produkty dostępne są w opakowaniach o różnej pojemności. Występują w różnych smakach, dzięki czemu skomponujesz dla swojego kota jadłospis nie tylko zdrowy, ale także smaczny. Wysoką jakość dostępnych produktów i smak potwierdzi zadowolenie Twojego kota.

Jaka karma dla kota seniora jest najlepsza?

Czym powinna cechować się karma dla starszego kota? Przede wszystkim specjalnie skomponowanym składem, który będzie wspierał organizm Twojego pupila i chronił go przed schorzeniami typowymi dla starszego wieku. W tej kategorii znajdziesz produkty od marek specjalizujących się w żywieniu kotów. Dostępne mokre karmy dla kotów produkowane są z wyselekcjonowanych składników mięsnych. Nie zawierają zbóż, soi, a ilość tłuszczów jest mocno ograniczona, aby nie obciążać układu pokarmowego starszego kota i niwelować ryzyko otyłości.

Karma dla kota seniora oferowana w naszym sklepie internetowym nie zawiera także sztucznych składników czy konserwantów. Jest lekkostrawna i bogata w składniki chroniące kota przed kamieniami nerkowymi czy schorzeniami układu ruchu. Dzięki zbilansowanej diecie Twój kot nawet w podeszłym wieku zachowa świetną kondycję i witalność.

pixel