Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Royal Canin - karma dla kota i psa

Karma dla psa Royal Canin wyprodukowana jest z wyselekcjonowanych składników. Działają kompleksowo na organizm zwierzęcia, dodając mu energię i podnosząc jego odporność. W składzie znajdziesz składniki mięsne, roślinne, a także zboża i oleje.

Ilość produktów: 149

Karma dla psa Royal Canin – ochrona zdrowia Twojego pupila

To, co wyróżnia karmy od Royal Canin na tle innych, to specjalistyczne składy dokładnie odpowiadające na potrzebę Twojego pupila. Możesz wybrać karmę dopasowaną do potrzeb danej rasy np. Shih Tzu czy Chihuahua. Ponadto w ofercie marki znajdziesz produkty przeznaczone dla psów sterylizowanych czy o wrażliwym układzie pokarmowych.

Karma dla kota Royal Canin – dopasowana do potrzeb zwierzęcia

Wyspecjalizowana karma dla kota Royal Canin jest produktem, który zna większość hodowców tych czworonogów. W ofercie producenta znajdziesz bogaty wybór karm o dostosowanym składzie do specjalnych wymagań Twojego pupila.

W naszej ofercie znajdziesz karmy dla kotów od Royal Canin przeznaczone dla konkretnych gatunków np. persów czy kotów brytyjskich. Karma ta wspomaga funkcjonowanie układu moczowego, pozwala zachować piękną i lśniącą sierść.

Karmy tej marki są pełnowartościowe, dlatego pomagają utrzymać zwierzę w ogólnej dobrej kondycji, jednak specjalizacja produktów pozwala dodatkowo złagodzić schorzenia lub zadziałać prewencyjnie. Możesz zatem wybrać karmy dla kotów z problemami z masą ciała, z układem moczowym czy pozwalającą na szybsze usuwanie kulek włosowych. Ponadto znajdziesz karmę dla kotów przebywających w domu czy wybrednych.

pixel