Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Karmy dla myszy i myszoskoczków

Gryzonie uchodzą za zwierzęta łatwe w hodowli, dlatego wielu miłośników zwierząt wybiera pierwszego pupila właśnie spośród nich. Warto zwrócić uwagę nie tylko na chomiki czy świnki morskie, ale także na myszki. Te małe i urocze zwierzęta mogą szybko stać się Twoim najlepszym przyjacielem.

MarkaMarka
OpakowanieOpakowanie
Ilość produktów: 80

Pokarm dla myszy domowej

W tej kategorii znajdziesz karmy dla myszy, które stanowią podstawę ich diety. Możesz wybierać spośród licznych produktów od znanych producentów specjalizujących się w żywieniu zwierząt. Pokarmy pakowane są w pudełka o różnej pojemności, dzięki czemu dobierzesz produkt pasujący do liczby hodowanych myszek. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz przysmaki dla myszy, które stanowią doskonałe urozmaicenie diety i dodatkowe źródło cennych witamin oraz składników mineralnych. Przydadzą Ci się szczególnie na początku podczas oswajania zwierzęcia.

Najlepsze karmy dla myszek

W hodowli myszek ważne jest, aby zapewnić zwierzęciu stały dostęp do podstawowego pokarmu, jakim są ziarna. W naszym sklepie internetowym znajdziesz pokarm dla myszy skomponowany według potrzeb tych małych gryzoni. Dostępne są produkty od uznanych producentów specjalizujących się w karmach dla gryzoni takich jak Versele Laga czy Vitapol. Odnajdziesz pełnowartościowe mieszanki stanowiące podstawę diety, ale także liczne przysmaki dla myszy w postaci kolb, suszonych ziół i owoców czy w postaci miseczki brzozowej wypełnionej przysmakami, która stanowi dodatkowe urozmaicenie diety i jednocześnie zabawkę.

Wszystkie dostępne karmy dla myszek są bezpieczne dla gryzoni i zaspakajają wszystkie potrzeby żywieniowe, dzięki czemu utrzymają Twojego pupila w doskonałej kondycji.

Dieta myszek – o czym należy pamiętać?

Podczas komponowania diety dla myszki możesz sięgnąć po uniwersalne karmy dla gryzoni lub produkty specjalistyczne dostosowane właśnie do potrzeb myszy.

Zwierzęta te przede wszystkim żywią się ziarnem. Doskonałe są dla nich zarówno ziarna owsa, pszenicy, jak i słonecznika. Dostępne w naszym sklepie mieszanki zawierają całe ziarno, aby jak najlepiej upodobnić żywienie domowe do naturalnego. Dodatkowo zawierają suszone owoce i warzywa. Dietę tych małych gryzoni warto rozszerzyć o świeże warzywa i owoce, jednak należy unikać roślin zawierających szczawiany np. szpinak czy rabarbar. Ponadto nie podawaj myszce roślin cebulowych. Raz na jakiś czas możesz za to do miseczki włożyć gotowane mięso kurczaka bez przypraw.

W naszym sklepie dostępna jest także karma dla myszoskoczków i innych gryzoni. Sięgnij po wysokiej jakości bezpieczne produkty dla swojego pupila.

pixel