Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rafi - karma dla kota i psa

W ofercie marki Rafi odnajdziesz mokre karmy dla kotów porcjowane w mniejsze saszetki lub dostępne w większych puszkach. Stanowią pełnowartościowy posiłek dla dorosłego kota skomponowany z wysokiej jakości składników mięsnych. Nie zawierają zbóż, konserwantów czy barwników.

Ilość produktów: 193

Rafi – karma dla kota z wyselekcjonowanych składników

Co jeszcze ma do zaoferowania Rafi? Karma dla kota sucha jest doskonałą propozycją codziennego posiłku dla Twojego pupila. W naszym sklepie znajdziesz karmy zarówno mokre, jak i suche od Rafi w najróżniejszych kompozycjach smakowych. Dostępne są zarówno pojedyncze sztuki produktów, jak i atrakcyjne zestawy.

Karma dla psa Rafi – dla pupili w każdym wieku

Dlaczego dobrym wyborem jest karma dla psa Rafi? Rafi jest producentem żywności dla kotów i psów. Jego produkty są cenione przez wielu właścicieli czworonogów ze względu na wysoką jakość składników i doskonale skomponowany smak.

W ofercie marki Rafi znajdują się wysokiej jakości karmy dla psów. Możesz wybierać spośród produktów przeznaczonych dla psów młodych i dorosłych zarówno mniejszych, średnich, jak i dużych ras. Wszystkie produkty mają dokładnie wyselekcjonowany skład, w którym znajduje się odpowiednia ilość aminokwasów pochodzących ze składników mięsnych, tłuszczów, a także składników funkcjonalnych, chroniących Twojego pupila przed schorzeniami. Karmy zarówno suche, jak i mokre występują w najróżniejszych smakach. Możesz wybrać produkty w puszkach, w saszetkach lub opakowaniach zbiorczych. Sprawdź ofertę marki dostępną w naszym sklepie Spółka ZOO.

pixel