Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gady i płazy

Jeśli chcesz zacząć hodowlę jaszczurek lub żółwi, sprawdź wszystko dla gadów, co będzie Ci potrzebne. Każdy gatunek gada lub płaza wymaga nieco innych warunków hodowli, pokarmu czy dostępu do wody. Zanim sprowadzisz swojego wymarzonego pupila do domu, koniecznie zapoznaj się dokładnie z wymaganiami hodowlanymi. To właśnie tam znajdziesz informacje na temat wszystkiego dla płazów i gadów, co będzie Ci potrzebne do opieki nad nimi.

Ilość produktów: 3

Wszystko dla gadów – zadbaj o odpowiednie warunki dla jaszczurek i żółwi

W naszym sklepie znajdziesz artykuły dla gadów od uznanych producentów, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie produkty są w pełni bezpieczne dla zdrowia i kondycji Twojego pupila. W naszym sklepie dostępny jest pokarm dla żółwi i jaszczurek, a także akcesoria, które pozwolą Ci odpowiednio zaaranżować przestrzeń dla pupila zgodnie z jego wymaganiami gatunkowymi.

Najwyższej jakości artykuły dla gadów

W tej kategorii znajdziesz pokarm dla gadów i płazów. Wszystkie dostępne produkty są bezpieczne dla zdrowia zwierząt, a ich skład jest opracowany na podstawie wymagań gatunkowych. Dostarcza on niezbędnych składników odżywczych, których potrzebuje żółw czy jaszczurka.

Możesz sięgnąć po specjalistyczne produkty przeznaczone dla żółwi wodnych zawierające odpowiednią ilość wapnia i fosforu, dzięki któremu zwierzę utrzyma twardy pancerz i mocne kości. Dostępny jest także pokarm dla żółwi zawierający gammarus. Jest to w pełni zbilansowany pokarm, który doskonale imituje żywienie w naturalnych warunkach.

Ponadto możesz sięgnąć po uniwersalny pokarm dla gadów, który zawiera wszystkie niezbędne witaminy i składniki mineralne, odpowiednią ilość białka pochodzenia roślinnego. Dzięki niemu Twój pupil będzie cieszył się dobrą kondycją i witalnością przez długi czas. Zbilansowana dieta gadów zwiększa także ich odporność na typowe schorzenia.

Zadbaj o odpowiednie warunki w akwarium

Hodowla gadów i żółwi morskich nie sprowadza się jedynie do prawidłowego karmienia i pilnowania zbilansowanej diety. Niezwykle ważne jest także miejsce, w którym Twój pupil będzie spędzał większą część czasu. Terrarium zazwyczaj zakłada się w akwariach. Ich wymiary powinny być dopasowane do wielkości zwierzęcia i jego potrzeb.

Żółwie wodne powinny mieć stały dostęp do zbiornika wodnego, ale suchej półki skalnej, ponieważ chętnie wylegają się na nich i zażywają kąpieli słonecznej. Większość jaszczurek lubi suche podłoże i wysoką temperaturę. Nie zapomnij zatem wyposażyć terrarium w odpowiednią grzałkę.

W naszym sklepie znajdziesz wszystko dla gadów, czego potrzebujesz na początek swojej przygody z hodowlą tych zwierząt.

pixel