Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wiejska Zagroda - karma dla kota i psa

Warto postawić na polską markę i wybrać karmy dla psów Wiejska Zagroda. Firma ta specjalizuje się w produkcji karmy dla czworonogów, dlatego masz pewność, że Twój pupil otrzyma pełnowartościowy, smaczny i przede wszystkim zdrowy posiłek.

Ilość produktów: 178

Karmy dla psów Wiejska Zagroda – wysoka jakość i różnorodność

Karmy dla psów Wiejska Zagroda mogą być monobiałkowe. Co to znaczy? Składniki mięsne w karmie pochodzą tylko z jednego gatunku zwierzęcia. To pozwala o wiele łatwiej wykryć alergię lub upodobania Twojego pupila. Oprócz tego znajdziesz karmy cechujące się zróżnicowanym składem. W obu przypadkach wszystkie składniki pochodzące od lokalnych hodowców są wysokiej jakości i pozbawione konserwantów, glutenu, zbóż i GMO. Cechują się świetnym smakiem i doskonałymi proporcjami składników odżywczych, dzięki czemu Twój pupil będzie się cieszył doskonałą kondycją przez wiele lat.

Wiejska zagroda – karma dla kota, którą Twój pupil pokocha

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różne produkty marki Wiejska Zagroda. Karma dla kota może być przeznaczona dla kociąt lub dla kotów dorosłych. Potrzeby żywieniowe zmieniają się wraz z wiekiem, czego są świadomi właściciele firm, dostosowując skład oferowanych karm. W grupie produktów dla kotów znajdziesz także karmy monobiałkowe, jak i o zróżnicowanym składzie, w których znajdziesz mięso pochodzące z różnych zwierząt.

Karmy mokre pakowane są w wygodnych puszkach, co ułatwia ich przechowywanie. Możesz wybrać zarówno pojedyncze sztuki, jak i całe zestawy w atrakcyjnej cenie.

pixel