Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pokarm dla ryb i rybek

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju pokarm dla rybek. Wszystkie dostępne produkty pochodzą jednak od uznanych producentów np. Tetra, co daje Ci gwarancję jakości i bezpieczeństwa dla zdrowia hodowanych ryb. Znajdziesz tutaj produktu o różnym kształcie i rozmiarze, dzięki czemu możesz dopasować karmę do wielkości otworu gębowego rybek, a także potrzeb żywieniowych danego gatunku.

Ilość produktów: 18

Wysokiej jakości karma dla ryb akwariowych

Karma dla ryb zawiera wszystkie niezbędne składniki pokarmowe pozwalające utrzymać je w doskonałej kondycji. Zapewniają żywotność i podkreślają naturalne ubarwienie. Ponadto zawarte składniki są łatwo przyswajalne dla rybek, dzięki czemu łatwiej utrzymasz czystość wody w akwarium. W przypadku zmętnienia wody sięgnij po dostępne w naszej ofercie preparaty do akwarium.

Pokarm dla ryb dopasowany do potrzeb hodowanych gatunków

W naszym sklepie możesz kupić pokarm dla rybek w kształcie larw, tabletek dla większych gatunków czy uniwersalnych płatków. Dostępne są także mieszanki zawierające pokarm o różnym kształcie dla ryb wszystkożernych. W razie dłuższego wyjazdu sięgnij po długo rozpuszczające się pałeczki czy tabletki żelowe, które zapewnia stały dostęp do pokarmu rybom przez 6 do 14 dni.

W tej kategorii znajdziesz pokarm dla ryb mięsożernych, roślinożernych i wszystkożernych. Ponadto dostępna jest karma dopasowana do potrzeb danego gatunku np. złotych rybek i ryb zimnolubych. Podczas wyboru odpowiedniego produktu zwróć uwagę na jego skład, rozmiar, a także sposób unoszenia się w wodzie. Karma dla rybek może pozostać na powierzchni, opadać w głąb lub na dno, dzięki czemu jest dostępna dla ryb żerujących przy powierzchni, dnie lub w toni.

pixel