Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pokarm dla żółwia i innych gadów

Kupując karmy dla gadów, dbasz o wartościową dietę hodowanych zwierząt. Egzotyczne gady często wymagają odpowiednio zbilansowanych składników pokarmowych, które pozwalają zachować im doskonałą kondycję. W tej kategorii znajdziesz między innymi specjalistyczne karmy dla żółwi, jak i uniwersalne karmy dla wszystkich gatunków gadów.

Ilość produktów: 3

Dostępne produkty pakowane są w wygodne opakowania ułatwiające dozowanie pokarmu i jego przechowywanie. Ponadto producenci zwrócili uwagę nie tylko na bogaty skład karm, ale także ich konsystencję i kształt. Pokarm dla żółwia morskiego przypomina larwy robaków, dzięki czemu doskonale imituje pożywienie pozyskiwane przez zwierzę w jego naturalnych warunkach.

Czym wyróżniają się karmy dla gadów dostępne w sklepie Spółka ZOO?

Wśród pokarmów dla żółwi morskich odnajdziesz produkty polecane dla młodych żółwi. Ponadto znajdziesz karmę o zmodyfikowanym składzie dostarczającym Twojemu pupilowi energii lub specjalnych składników np. gammarus.

Karmy dla żółwi zawierają fosfor i wapń w odpowiednich proporcjach, dzięki czemu Twój żółw zachowa twardy i zdrowy pancerz oraz kości. Ponadto dodatek ekstraktu z juki pozwoli Ci zachować czystość wody w akwarium i zniweluje brzydkie zapachy.

Wybierając pokarm dla żółwi i innych gadów masz pewność, że dostarczasz swojemu pupilowi wszystkich niezbędnych składników pokarmowych w przystępnej i łatwo przyswajalnej formie zgodnie z potrzebami gatunku. Dzięki temu zwierzę zachowa świetną kondycję fizyczną. Zwiększy się także jego odporności na choroby.

pixel