Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki na przysmaki dla psa

Jedną z popularniejszych atrakcji dla czworonogów są zabawki na smaczki. Są to różnego rodzaju przedmioty, w których można ukryć przysmaki. Wśród nich największą popularnością cieszą się zabawki typu kong. Najczęściej mają kształt gruszki z otworem, do którego wsypuje się przysmaki. Pies obracając zabawkę, stara się wydobyć przysmaki ze środka.

Ilość produktów: 3

Czym są zabawki na smaczki?

Zabawki na przysmaki dla psa mogą mieć różne kształt. Ważne jest, aby ich konstrukcja pozwalała na schowanie przysmaków. Warto wybierać ulubione smaczki pupila lub te o wyrazistym zapachu, dzięki czemu pies zainteresuje się nimi na dłużej.

Jak w przypadku wszystkich zabawek podczas wyboru należy zwrócić uwagę na materiały wykonania. W naszym sklepie znajdziesz produkty od uznanych producentów takich jak Bary King, którzy dbają o jakość swoich produktów. Zabawki na przysmaki dla psa wykonane są z solidnego tworzywa sztucznego, które nie łamie się na drobne kawałki. Utrzymane są w atrakcyjnych kolorach i mają ciekawe kształty np. gwiazdy. Ich zróżnicowana faktura również będzie stanowiła dodatkową atrakcję dla pupila.

Maty do lizania dla psa – jak psy się nimi bawią?

W tej kategorii znajdziesz także popularne maty do lizania. Są to płaskie zabawki z niskimi ściankami tworzącymi na ich powierzchni labirynt. Maty możesz wypełnić przysmaczkami, które Twój pupil będzie musiał wylizać z maty lub zamarzniętymi płynami np. rosołem, który w upalne dni zapewni mu dodatkową ochłodę.

Maty do lizania wykonane są z przywierającego do podłoża materiału, dzięki czemu podczas lizania się nie przesuwają. Są zalecane dla wszystkich ras, a w szczególności dla psów, które spożywają swoje posiłki za szybko. Wypustki delikatnie masują język psa, dostarczając mu dodatkowych wrażeń. Spożywanie posiłków z tego rodzaju mat działa na psy relaksująco i uspokajająco.

Zabawki na przysmaki dla psa zajmą Twojego pupila na dłużej!

Zabawki na smaczki przede wszystkim zajmą Twojego psa na dłużej. Działają na zwierzę uspokajająco i pobudzają jego intelekt, ponieważ łączą w sobie cechy łamigłówek. Pies musi zachować cierpliwość i wykazać się sprytem, aby dostać się do ukrytych w ich wnętrzu przysmaków.

Kiedy warto podawać zabawki na przysmaki dla psa? Wielu właścicieli i trenerów poleca je podawać psu np. po spacerze, aby nieco go wyciszyć. Warto także podsunąć je pupilowi podczas posiłku innych domowników, aby zapobiec proszeniu się o jedzenie z talerza. Są także dobrym sposobem na ograniczenie skakania psa na przychodzących gości. Wystarczy zająć pupila zabawką, aby odwrócić jego uwagę od nowych osób przychodzących do domu. Wytrzymałe zabawki dla psa spełniają wiele funkcji w hodowli tych zwierząt. Warto mieć w domu kilka ich rodzajów.

pixel