Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piszczące zabawki dla psa, z dźwiękiem

W ofercie naszego sklepu znajdziesz piszczące zabawki dla psa. Są one atrakcyjne dla czworonogów z wielu powodów. Przede wszystkim wydają dźwięki albo podczas rzucania, albo podczas naciśnięcia. Ponadto mają atrakcyjne kształty i kolory, dzięki czemu psy z chęcią je gryzą i podsuwają właścicielowi do zabawy.

CenaCena
-
Ilość produktów: 41

Piszczące zabawki dla psa dużego i małego

W tej kategorii znajdziesz gryzaki dla psa z piszczałką w kształcie kurczaka, świnki, flaminga, ale także mięsnego kęska czy warzywa z uśmiechem. Dostępne zabawki mają różne rozmiary, dzięki czemu dopasujesz je do wielkości swojego pupila. Niektóre większe zabawki mają cienkie wypustki, dzięki czemu mogą bawić się nimi nawet małe psy. Wypustki ułatwiają ciągnięcie zabawki po ziemi czy podnoszenie.

Wybierz tylko wysokiej jakości gryzaki dla psa z piszczałką

Zabawki dla psa z dźwiękiem dostępne w ofercie naszego sklepu wykonane są z trwałych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne czy guma. Nie kruszą się ani nie rozpadają na małe kawałki podczas gryzienia, dzięki czemu masz pewność, że Twój pupil nie zakrztusi się podczas zabawy. Guma, z której wykonane są piszczące zabawki dla psa, jest na tyle wytrzymała, że zachowa swój kształt na dłuższy czas. Mogą więc być podawane także psom bardzo aktywnym z dużą potrzebom gryzienia, a także szczeniakom, którym rosną nowe zęby.

W naszym sklepie znajdziesz zabawki pochodzące z oferty znanych producentów, dzięki czemu masz pewność, co ich jakości, bezpieczeństwa i dostosowania do potrzeb czworonogów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także inne wytrzymałe zabawki dla psa, dzięki którym zapewnisz swojemu pupilowi ogrom zabawy i atrakcji.

Kiedy przydadzą się zabawki dla psa z dźwiękiem?

Piszczące zabawki dla psa zapewniają dużą dawkę aktywności fizycznej. Dzięki emitowanemu dźwiękowi uatrakcyjniają zabawę i zachęcają do niej. Warto zatem podawać je psu w momencie odpowiednim do zabawy. Dzięki nim szybko upuścisz ze swojego pupila nadmiar energii. W ten sposób zapewnisz mu spokojniejszy odpoczynek w nocy, a także uchronisz swoje wyposażenie domu przed zniszczeniem, ponieważ zabawki te często spełniają także funkcję gryzaka.

Nie wszystkie psy od razu przekonują się do gryzaków z piszczałką. Warto zachować cierpliwość i obserwować swojego pupila. Niektóre psy mogą się ich bać na początku, ale z czasem przyzwyczają się do emitowanych dźwięków i z chęcią będą się nimi bawić. Zabawki dla psa z dźwiękiem raczej nie wyciszą Twojego pupila, a jeszcze bardziej go rozbudzą. Unikaj zatem podawania ich w chwili dużego napięcia emocjonalnego, rozbudzenia po spacerze czy innych sytuacji, w których zależy Ci bardziej na wyciszeniu zwierzęcia niż jego pobudzeniu.

pixel