Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szarpaki i piłki dla psów

W domu z czworonożnym pupilem powinny znaleźć się specjalne piłki dla psa. To jedna z uniwersalnych zabawek dla aktywnych zwierząt, którymi możesz się bawić z pupilem w domu, na zewnątrz czy nawet w wodzie. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych modeli, które dopasujesz pod względem wielkości i potrzeb swojego pupila.

MarkaMarka
CenaCena
-
Ilość produktów: 121

Piłki dla psa – szeroki wybór dla każdej rasy

Piłeczki dla psów są doskonałe do zabawy w aportowanie. Możesz wybrać modele o jaskrawych barwach, które łatwo znaleźć w trawie. Dzięki temu podczas nauki aportowania nie zgubisz ulubionej piłki swojego psa. W naszym asortymencie znajdziesz także piłki wykonane z różnych materiałów. Dostępne są twarde piłki z plastiku, które posłużą psu także jako gryzak, ale także tradycyjne piłeczki tenisowe czy wykonane z miękkiej pianki. W tej kategorii znajdziesz także frisbee, które podczas zabawy w aportowanie doskonale zastąpi piłki.

Wybierz tylko wysokiej jakości piłeczki dla psów

Podczas wyboru piłki dla psa zwróć uwagę koniecznie na materiały wykonania. To od nich przede wszystkim zależy bezpieczeństwo Twojego pupila. W naszym sklepie znajdziesz bezpieczne piłki dla psów wykonane z materiałów, które się nie kruszą i nie powodują ryzyka zakrztuszenia. Dostępne produkty pozbawione są także substancji chemicznych, które z czasem mogłyby się przedostać do układu pokarmowego psa i oddziaływać negatywnie na jego stan zdrowia.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty od znanych producentów takich jak Barry King, Gigwi czy Zolux. Dostępne są piłki wykonane z tworzywa sztucznego lub materiałów naturalnych. Każdy właściciel czworonoga znajdzie dla swojego pupila odpowiednią zabawkę.

Czy sznury do szarpania dla psa są dobrym pomysłem?

W tej kategorii znajdziesz także zabawki do szarpania z psem. Często są to niewielkie piłki wyposażone w sznurek. Dzięki niemu właściciel może wyrzuć zabawkę na większą odległość, a także bawić się w przeciąganie zabawki na swoją stronę ze swoim pupilem.

Sznury do szarpania dla psa mogą mieć także prostszy kształt, zwykłej linki zakończonej pętelkami lub pękami, które ułatwiają utrzymanie zabawki w ręce. Wszystkie wykonane są z materiałów bezpiecznych dla zwierząt i atrakcyjnych kolorystycznie. Te wytrzymałe zabawki dla psa zagwarantują mnóstwo zabawy. Wielu weterynarzy podkreśla, że szarpaki dla psów pozwalają zawęzić relację właściciela i psa, a także odpowiadają na potrzebę szarpania i gryzienia czworonogów. Liny dla psa sprawdzą się szczególnie dla ras aktywnych, żywych, których rozpiera energia.

pixel