Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Suszone gryzaki dla psa

Pomiędzy stałymi posiłkami podaj swojemu pupilowi suszone gryzaki dla psa. W tej kategorii znajdziesz produkty doskonałe zarówno dla ras małych, średnich, jak i dużych. Produkty mają różne rozmiary, kształty i produkowane są ze zwierząt różnych gatunków. Możesz wybrać suszone przysmaki dla psa z królika, kaczki, jelenia, kury czy dzika. Dostępne są także produkty z wieprzowiny, wołowiny czy jagnięciny. W ten sposób możesz sprawdzić, czy Twojemu psu bardziej posmakują tchawice wieprzowe, czy suszona skóra wołowa.

MarkaMarka
CenaCena
-
OpakowanieOpakowanie
SmakSmak
Ilość produktów: 144

Ponadto w naszym sklepie internetowym znajdziesz treserki. Są to niewielkie przysmaki, które możesz zabrać ze sobą na spacer z pupilem czy na wybieg dla psów.

Suszone przysmaki dla psa pełnią ważne funkcje

Przysmaki dla psów spełniają kilka ważnych funkcji. Dzięki produkcji z wysokogatunkowego mięsa są źródłem cennego białka. Ponadto suszone gryzaki dla psa mają na tyle twardą formę, że spełniają funkcję szczoteczki do zębów. Regularne ich podawanie może skutecznie chronić przed odkładaniem się kamienia nazębnego.

Produkty te spełniają także funkcję zabawki. Psy uwielbiają je gryźć, co zajmuje je na dłuższą chwilę. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także treserki. Są to przysmaki miękkie i o wiele mniejsze, które wykorzystasz podczas tresowania swojego pupila. Stanowią doskonałą nagrodę za poprawną reakcję na wydaną przez Ciebie komendę. Wyróżniają się smakiem i bogatym składem. Jednocześnie nie spowodują nadmiernego zwiększenia bilansu kalorycznego codziennej diety.

pixel